130,50TL

17 Mini çelik Kasa
[17 Mini Kasa]

17 Mini çelik Kasa
17 Mini Çelik Kasa - Elektronik Şifreli Duvara, zemine ya da dolap içine monte edilebilen, elektronik şifreli mini kasa.

Model : 17 Mini Çelik Kasa (Elektronik şifreli)
Dış Ölçüler : 170 × 230 × 170 mm (YxGxD)
İç Ölçüler : 160 × 225 × 130 mm (YxGxD)
Ağırlık/Montaj : Zemine ya da duvara monte edilerek sabitlenir ve taşınamaz.
Kapasite : 4,5 Litre
Çekmece/Raf Sayısı : - Çekmece / -Ayarlı Raf
Kilitleme Mekanizması Elektronik Şİfreli Kilitleme Sistemi, acil açma anahtarlı
<

Çelik Kasa Özellikleri - Kilitleme Sistemi


  • Tutma kolu çevrilerek çelik miller kilitlenir. (Standart olarak sunulur).
  • Elektronik Şifreli Kilit Mekanızmasına sahiptir. ( ECB:S onaylı.
  • Şifreli kilit sistemi, kolay kullanım sağlar.

Mini Çelik Kasaların Kullanım Alanları


  • Boyutları evler de ya da ofislerde kullanmaya uygundur. El altında olmaması gereken eşyaların korunmasında saklanmasında kullanılabilir. Çocuklardan, evlerde yardımcılardan uzak tutulması gereken küçük eşyalar için, otoparklarda araba anahtarları için, işyerlerinde araç, ekipman, vasıta, oda anahtarları için kullanılabilir.
  • Kişisel kasa kullanımına uygundur. Yazlıklar için çelik kasa olarak yazlıklarda, çiftliklerde kulanılabilir. Ancak hem boyutları hem de güvenlik seviyesi nedeniyle ana para kasası, mücevher kasası olarak kullanılması önerilmez. Yüksek değerli nakit, evrak, mücevherler için mutlaka güvenlik seviyesi daha yüksek bir çelik kasa modeli seçilmelidir.
  • Mini kasa, kolay kullanımı ile basit bir güvenlik çözümüdür. Profesyonel hırsızlık riski bulunan mekanlarda içinde çok fazla değer bulundurulmaması önerilir. Çelik kasa alırken sadece fiyatını kıyaslamak özellikleri ve güvenlik seviyesi hakkında yeterli güvenceleri almamak sonradan geri dönülmesi imkansız zararlara yol açabilir. Bu nedenle, amaç en iyi çelik kasayı en ucuz fiyata alabilmek olmalıdır. Ya da ucuz bir mini kasa alınmışsa da, riskleri bilerek kullanımı o güvenlik şartlarına göre sıınırlı tutmak gerekir. Eğer iyi çelik kasa ihtiyacımız varsa, hem ucuz hem de sertifikalı fiyat performans oranı daha iyi çelik kasa modelleri için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Taksit ve indirim kampanyalarımızda sizlere sunabileceğimiz çok fazla çeşit ve seviyede çelik kasa bulunmaktadır.

Garanti

  • Tüm üretim hatalarına karşı en az 2 (iki) yıl garantilidir.

Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.
Üreticiler
Hızlı Arama
 
Aradığınız ürünü bulmak için anahtar kelime giriniz.
Gelişmiş Arama
Ürünü Paylaş
Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş
Diller
English
Para Birimi