1.552,50TL

KC200 Anahtar KASASI
[KC200 Keysaf]

KC200 Anahtar KASASI

KC 200 Anahtar Kasası Özellikleri

Bina yönetimleri, ofisler, otopark yönetimleri, galeriler, emlak ofisleri, depo birimleri gibi çokça anahtar bulunan ve anahtar yönetimi , güvenliği gereken kurumlarda kullanılan anahtarların hırsızlıktan korunması, yetkisiz personelin engellenmesini ve düzenli planlı bir şekilde saklanmasını sağlayan, anahtar kasasıdır. Çelik kasa, içinden duvara monte edilerek sabitlenir ve kapağı şifre ile açılmadan sökülüp taşınamaz. 4-12 basamaklı şifre tanımlanabilen, elektronik şifreli kilit mekanizmasi ile hem kolay hem de güvenli kullanım sağlar.

Eğer onlarca anahtarınız varsa ve hem güvenliklerini kontrol altına almak hem kolay düzenli bir şekilde erişmek istiyorsanız, hem anahtar dolabı işlevi hem de çelik kasa güvenliğini bir arada bulabileceğiniz bir anahtar kasası. Toplam 200 anahtar kapasiteli, şifreli tam bir çelik kasa.

Çelik Anahtar Kasası Genel Kullanım Özellikleri


 • Anahtar Kasası, 4-16 basamaklı dijital şifre ile kullanılabilir. ( 2 farklı kullanıcı )
 • 200 adet anahtarlık için askıları ile kolay kullanım, düzenli istifleme.
 • Arkasından duvara monte edilerek kullanılır. İnce tasarımı ile yer kaplamaz.
 • Standart Anahtar dolaplarının aksine, aynı zamanda çelik kasa işlevi görür, güvenli ve sağlamdır.
 • 64, 100 ve 200 Anahtar Kapasiteli modelleri mevcuttur.
 • Anahtar askıları numaralıdır. Bu sayede anahtar yönetim sistemi kolaylaşır.
 • Hırsızlığa Karşı tam korumalıdır.

Çelik Kasa Ölçüleri, Ağırlık, Hacim Bilgileri


Marka : Eurosafe Diplomat Serisi
Model : KC200 Anahtar Kasası - Güvenli Anahtar Dolabı-
Dış Ölçüler : 555 x 430 x 179 mm.
İç Ölçüler : 551 x 425 x 118 mm.
Ağırlık : 26 Kg- İçten Duvara 3 Montaj Yuvasından monte edilir
Askı sayısı : 200 Adet numaralandırılmış anahtarlık askısı
Hacim : 34 Lt.
Kilitleme Mekanizması : Elektronik Şifreli Kilit Sistemi
EUROSAFE KC Serisi Anahtar Kasaları - Anahtar Dolabı-

KC Anahtar Kasaları - Şifreli, Güvenli Anahtar Dolapları


Çelik Kasa Kilitleme Sistemi


 • 2 adet çelik miller ile kilitlenir. (Standart olarak sunulur).
 • En son teknoloji 4-16 basamaklı şifre kullanılabilen dijital kilit sistemine sahiptir. 2 farklı şifre tanımlanabilir ( Master şifre).
 • Gelişmiş yüksek güvenlikli kilit sistemi, Çelik kilitleme milleri ve geçme sistemi ile hırsızlığa karşı tam koruma sağlar.

Çelik Anahtar Kasası İç Düzen Ekipmanları


 • 200 Adet Anahtarlık Askısı- Numaralı-
 • Her tür anahtar ve anahtarlığa uygun, geniş ve kolay erişilebilir anahtar yerleri.

Anahtar Kasaları Kullanım Alanları


 • Anahtarların yönetimi ve güvenliğinin gerektiği her türlü işyerinde kullanılabilir. Galeriler, oto servisleri, otomotiv bayileri, depolar, şirket binaları , plazalar, otopark gibi işyerlerinde, oda anahtarları, depo anahtarları, araba anahtarları, gibi anahtarların hem düzenli saklanması hem de hırsızlıktan korunması için tüm dünyada sıklıkla kullanılan anahtar dolabı çözümleridir.
 • Otel, hastane, okul, benzin istasyonu gibi kurumlarda anahtar kasası kullanmak , mekanlara izinsiz erişimi engelllemek için en uygun çözümdür.
 • Anahtar kasası fiyatları, diğer standart anahtar dolabı fiyatlarıyla kıyaslanmamlıdır. KC 200 Anahtar Kasası, çelik kalınlıkları, kilit özellikleri ile aynı zamanda da şifreli bir çelik kasa'dır. Diğer dolaplar anahtarların güvenliğini bir çelik kasa gibi sağlayamazlar. O yüzden ihtiyacınızın iyi belirlenmesi, anahtarları aynı zamanda hırsızlık ve izinsiz erişimden de korumak istiyorsanız , bir anahtar dolabının risklerinin değerlendirilmesi ve fiyat kıyaslamasının ona göre yapılması gerekir. KC100 model anahtar kasası fiyatı, ithal olmasına rağmen hem kasa hem dolap işleviyle oldukça uygundur. Diğer model çelik kasa fiyatları, kampanyalar ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgi almak için lütfen arkadaşlarımızla iletişime geçiniz.Elektronik şifreli , ithal olmasına rağmen merdiven altı kalitesiz kasaların fiyatları ile kıyaslandığında, neredeyse aynıdır. Çelik kasa alırken sadece fiyatını kıyaslamak özellikleri ve güvenlik seviyesi hakkında yeterli güvenceleri almamak sonradan geri dönülmesi imkansız zararlara yol açabilir. kC serisi, fiyat performans oranı en iyi çelik anahtar kasası serisidir.

Garanti

 • Tüm üretim hatalarına karşı en az 2 (iki) yıl garantilidir. Eurosafe çelik kasa tarafından ithal edilmektedir. Tüm teknik servis hizmetleri Eurosafe ekipleri tarafından sağlanmaktadır.

Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.
Üreticiler
Hızlı Arama
 
Aradığınız ürünü bulmak için anahtar kelime giriniz.
Gelişmiş Arama
Üretici Bilgisi
EUROSAFE
EUROSAFE Ana Sayfa
Diğer ürünler
Ürünü Paylaş
Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş
Diller
English
Para Birimi