Çelik Kasa Modelleri

Çelik Kasa Modelleri Kullanım amaçlarına göre farklı kategorilere ayrılır. İhtiyacınıza en uygun çelik kasa modelini seçmek, sizleri hem gereksiz harcamalardan hem de sonradan başınıza gelmesi muhtemel güvenlik risklerinden koruyacaktır. Çelik kasa fiyatları kıyaslanırken, mutlaka çelik kasanın özellikleri de iyi değerlendirilmeli, hatta öncelik mutlaka çelik kasanızın ihtiyacınızı karşılayıp karşılamayacağı olmalıdır.
Örneğin, ne kadar güvenli olursa olsun, çok iyi bir para kasası hiç bir zaman LTO, DLT, CD, Harddisk gibi verilerinizi yedeklediğiniz dijital depolama birimlerinizi yangından koruyamayacaktır. Çünkü veri kartuşlarının yangına karşı dayanıklığı , paranın yani kağıtların yangın dayanımlarından çok daha azdır. Bir data kasası, yangında iç sıcaklığı maksimum 35-50 C derecelere izin verirken, bir para kasasında bu iç sıcaklık 150 C derecelere ulaşabilmektedir.
ya da tam aksi, çok iyi bir data kasası çok daha pahalı olmasına rağmen, çoğu zaman iyi bir mücevher kasası işlevi görmeyecektir.
Size en uygun çelik kasa modelini seçebilmek, ve en uygun çelik kasa fiyatlarına ulaşabilmek için, konusunda uzman ekiplerimiz size tüm dünyadaki çelik para, evrak ya da data kasası konularında en ayrıntılı bilgileri vermekten memnunluk duyacaklar.

Buradan Bize Ulaşın, size hemen yardımcı olalım. Lütfen TIKLAYIN

Devam Etmek için tıklayınız.